tabuze nie ma to jak być wioskowym pierdołą nie ty miernota giełdowa , łykałem w okolicach 57 -58 zastanawiałem się nad dokupieniem, przed wynikami ale odpuśćiłem , uznałem że poczekam na wyniki, a w sumie i tak byłem zapakowany więc nie będę wkładał wszystkich jajek do jednego koszyka w zamian za to łyknąłem se tsg poniżej 5 zł nadanżasz kaziu ?