Z tego co bylo napisane to akcje sa zastawione wiec jak tu grac na krotko? Moge sobie fantazjowac, ze Prezes nie splaci obligacji, akcie przejda do Narodowego Funduszu, i bedzie udzialowcem na 20%. Szczegolnie, ze Cognor jednak Borsuki bedzie trzaskal (stal do nich of course) wiec dla Panstwa to strategiczny przemysl. Ale grac na krotko zastawionymi akcjami, serio nie wiem, moja wiedza tam nie siega.