byla umowa 1 w sierpniu pisalem na poczatku sierpnia ze beda jak kurs byl 20gr i byla mogles kupic i zarobic 100% to nie, czekaj dalej tym razem pojda conajmniej na 1zeta umowa, ze nie wierzysz ze podpisza umowe na 10mln zl o czym sama spolak informuje rynek to juz Twoja sprawa :D