I akcji do wzięcia od groma. Skoro mają być po 1 zł, to do 0,5 zł można brać w ciemno. Tylko jakoś nikt w bajki inwestora nie wierzy. Umowy miały być już miesiąc temu, potem za chwilę, może nawet dzisiaj, teraz ględzi, że do końca miesiąca, a jak nie, to do końca grudnia, a jak nie, to do końca stycznia, lutego, marca.... 2020 r, 2021 r, 2022 r... Bierz inwestor póki tanio, zwiększ udział powyżej 5%, dołącz do najlepszych.