Proszę wskaż mi choćby 3 inne firmy z WIG40 lub sWIG80, które przy rocznych obrotach w okolicach 1 miliarda mają wskaźniki r-r EBIT czy zysku netto liczone w tysiącach procent, i które wzrosły raptem o 10%?
No może chociaż jedną, co przy obrotach 1 miliarda ma wzrost zysku przed opodatkowaniem o 8000% i stoi w miejscu po publikacji oficjalnych wyników? No nie bądź taki, pokaż. Ty się znasz, a ja nie.
Jest to tak infantylne postawienie sprawy do góry ogonem, ze gdybym 1szy raz czytał taki post od razu zapytałbym - " ile ty jestes tu Nieboraku w plecy i od jak dawna"?
Co by nie mówic, mam wrażenie, że i tak jesteś już inwestorem innego kalibru.
Po 7 latach na forum i 85 897 postów zauważam, że częściowo znajome jest już Tobie zjawisko wystepowania trendów, z którym należy się liczyc. Czasem odróżniasz trend spadkowy od wzrostowego i nie porywasz się na podawanie dat odpałów do nieba, które wg. Ciebie, mieć miejsce w danym czasie powinny.
Już nie pamiętam, czy to zabrakło Ci nazw miesiecy, czy nicków, ale ostatnie estymacje, pt. "będzie tylko rosło" odnosiły się już do ram rocznych (!!!) - szacun. A nie dziennych, miesięcznych - jakie byłes uprzejmy przez 7 lat wskazywać.
Zamiast zaglądać pod ogony, sprokuruj tu choć 1 konkretna wiadomość, zamiast bredni o manipulowaniu jedną akcją.
Może ten gość Ci pomoże ?
Ma nawet imię i nazwisko.
michal.pilch@erstegroup.com