powiem co wiem a wiem duzo bo wspolpracuje z ta firma, jak zobaczycie jakie generuje straty to juz bedzie za pozno bo spolka zleci na pysk, jej spolki corki zwolnily najlepszych pracownikow ktorzy generowali zyski, zadzwoncie do firmy i zapytajcie ile zwolnili ludzi w ich spolkach corkach, np. w lodzkiej firmie Telcon, oni zwolnili przedstawicieli handlowych ktorzy docierali bezposrednio do klientow w sklepach, a teraz ich nie ma wiec konkurencja wykorzystala to i jest w sklepach tam gdzie do tej pory byl TFO, jak ktos nie wierzy to prosze o kontakt z firma i wszystko bedzie jasne i nie piszcie mi bzdur, ze nie wiem co pisze bo wiem !