jak można "duże" napisać przez "rz" ????????????
, to tak jakby napisać k,,, ....urwa przez "ó"
widzisz jak dzisiaj giełda leciała a fonik niewzruszony, swego czasu giełda szła w góre a fonik albo popadał w marazm albo leciał na pysk więc aż tak bardzo się nie przejmuj, patrz na spółke , jeszcze jest sporo do wyciągniecia