chyba nie kolego, co zbiora do srody to nakarmia rynek duzo wyzej, tu nie sprzedaja tylko wciagaja drobnych ze srednia 20-30gr do sprzedazy.parytet wymiany ustawiony,obroty male,zmiana trendu, uprawomocnienie, chca wydoic rynek pod nowego "starego" inwestora