Dnia 2011-10-11 o godz. 12:39 zyga_1 napisał(a):
> .............z was! . Takie wzrosty ogromne ( sic!) przed
> Centkiem i do tego z możliwością taniego - JESZCZE -
> dokupienia i obkupienia się. Nic, tylko uśredniać !.
> Zadziałał widać wasz ( akcjonariuszy) " urok
> osobisty " i wyjątkowa tępota. Jak czytam wasze (
> udupionych w gównie ) hura optymistyczne posty, to odnoszę
> wrażenie,graniczące z pewnością, że wy naprawdę nie
> udajecie ........głupców. Czy was, tych łudzących się i
> piszących o Centku dobrze nie stać już na zmianę...........
> lekarza? Zostaliście GOLASAMI???? Mam na myśli oczywiście
> takiego od : nie, nie od hemoroidów, ale od waszych
> pustych..........głów. Zrozumcie pacanki ,że nigdy nie
> będzie końca waszej gehenny. Cwany i mający was w DUPIE
> krętacz ( być może i oszust ?) już dawno o to zadbał.
> Dalej łechtajcie się 1 - 2 groszowym odreagowaniem, to
> podobno lepsze ( na krótko ), niż ..........środki
> psychotropowe. A teraz do zakupów - tylko n ie kupą - mości
> ......akcjonariusze!
Król to zakała giełdy