Dnia 2013-04-15 o godz. 13:26 ~ferdek napisał(a):
> Tak , trzeba czekać.
Każdy zapakowany , a kto ma ciągnąć
> do góry ???
nie rozmsmieszaj mnie..jak spolka wreszcie dostanie kase i kupi chociarz jedna nieruchomosc to zaraz sie zleca......o to sie nie martwie bo obecna kapitalizacja przy tym co spolka zamierza robic to smiech na sali