Biorąc pod uwagę, ze juz dzisiaj, a tym bardziej za kilka miesięcy ta wycena zapasów nie bedzie wpływać in minus (wzrost cen ropy na rynkach), to jestem spokojny. Wazne, ze EBITDA skorygowana czyli de facto podstawowy biznes idzie mega dobrze - wyniki I kw 2020 to 50% planu na cały 2020r. i 3x lepiej niz I kw. 2019r. Juz sie nie moge doczekać jutrzejszego wzrostu i konferencji prasowej Prezesa :)