Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,10 zł , zmiana od tamtej pory: 51,49%

Re: Sytuacja w branży

Zgłoś do moderatora
Ale zdajecie sobie sprawę z tego, że te podwyżki idą głównie do armatorów, a ATC nie jest armatorem tylko pośrednikiem? Wszyscy mówią 5 razy drożej rok do roku, ale to wszystko idzie do armatorów, typu Maersk, Prowizje operatorów (agentów), takich jak ATC też wzrosły, ale o kilkanaście %, a nie jak wielu myśli o 500 % :D

Minimum wiedzy o branży w którą się inwestuje nie boli, a dzięki temu unikniemy rozczarowań jak po ostatnich wynikach, że zysk jednak nie jest jak przewidywano tu na forum jakiś kosmiczny, a kurs nie idzie z 16 na mityczne 20 tylko na 12.

Nie mówię tu, że firma nie zarabia i nie jest ogólnie dobrą spółką, ale liczenie na jakieś kosmiczne zyski i wybicie kursu mogą być niestety nie do końca uzasadnione, a obecny kurs wcale może nie wynikać ze zbierania przez mitycznego grubego, ale z realnej wartości spółki i nie zdziwiłbym się, gdyby to w tym zakresie co obecnie kurs się kręcił w najbliższym czasie. a nawet powoli obsuwał

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATCCARGO 0,00% 13,55 2026-02-17 14:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.