Dnia 2011-12-19 o godz. 23:00 ~ddddd napisał(a):
> zasmucę cię, ode mnie to nie zależy tylko od sypaczy,
> pronox nie jest żadnym wyjątkiem, możesz łapać nóż ale jak
> widzisz dotąd ludzie mocno się kaleczą bo nie rozumieją jak
> działa ta szulernia, założę się że większość ubranych to
> ludzie którzy są na giełdzie góra 2,3 lata ...brak
> doświadczenia
a ja sobie złapałem na 11 i 10gr...............i czekam na te 8 teraz które wieszczysz..........a porównywanie pronka z biotonem czy petrolem to ''lekkie nieporozumienie'' lub nie znajomość zagadnienia........ale to już nie mój problem........:):):)
Jak ktoś kumaty i czyta komunikaty to już dużo może wydedukować z nich..........przyjemnej pracy,mam nadzieję ,że znajdą się jeszcze tacy aby oddawać po 9gr.....