sranie w banie ktoś zbiera po taniości i tyle że to właśnie on zarobi jak będzie się kręciło kółeczko przez spekułe.
na 15gr jest luka od tygodnia, po 14 nikt nie chce oddawać i tak to będzie do jakiegoś konkretnego info, lub rajdu bez info.
ja czekam,