Dnia 2016-05-16 o godz. 09:10 ~rozsądny napisał(a):
> Ratuj się kto może, nie da rady opchnąć za 15, ciągle spada . Jak tam można tylko wywalają! Mądrzy pisali żeby wychodzic po 16groni, mieli rację, przestańcie naganiać już na odpały, ileż można ! To nie rośnie widać gołym okiem !
Powoli ale sprzedają, widełki na 12gr, nie wróży to nic dobrego. A jeszcze kiedyś 16 gr. to była cena marzenia do kupna teraz 15gr . to marzenie do wyjścia. Nie powinno to spaść poniżej nominału aż tak źle nie będzie.