Pier*licie jak lato z radiem. 3tys akcji zmieniło właściciela to taka drobnica, że chyba gimnazjum handluje…
Jakby prezio miał swoje akcje w rynek w ten sposób upychać to chyba przez rok czasu by siedział przed kompem i po 50-100sztuk sprzedawał… dajcie se na luz, widzimy się na 10,5