Mam podejrzenie kto. Stary prezes może. I dziwi mnie to bo gościu ma trampolinę przed sobą, demo za rogiem i zupełnie inne poziomy. Nie kumam ludzkiej psychiki, nie sprzedal za 15zl z gównianymi gierkami, sprzedaje za 4 z tribe za rogiem. No ale nic, niech się wystrzela a potem sobie pluje w brode