Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,00 zł , zmiana od tamtej pory: -22,50%

Re: Świetne wynik roczne, powyżej oczekiwań.

Zgłoś do moderatora
mam nadzieje bo troche tego zapakowałem po 13 z kawałkiem i po cichu liczę , ze ten rok bedzie przełomowy. Pamiętam, że po debiucie spółka straciła zaufanie inwestorów, bo miały byc mega zyski, a tu wyszła troche lipa. Ale wtedy kurs był po 50, a teraz po około 15. kolejną sprawą jest to, że zarząd widzii ze z samych telef. nie wyżyje i zdywersyfikował biznes w nowoczesne trendy. napędy do rowerów ,fotowoltaikę czy jakąs tam elektronikę jak roboty sprzątające, hulajnogi, głośniki przenośne i inne gadzety. . Więc może w tym roku pokaże juz bardziej konkretne zyski. Po 2 kolejnych kwartałach juz bedziemy mądrzejsi czy strategia biznesu się powiodła.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MAXCOM -0,40% 12,40 2021-09-24 11:47:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.