Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,40 zł , zmiana od tamtej pory: -16,88%

Re: Świetne wynik roczne, powyżej oczekiwań.

Zgłoś do moderatora
muszą być lepsze zyski. na razie to nie są powalające zarobki. tak naprawdę to od debiutu 19 rok był najsłabszy zysk netto 2,8 mln, a ten troszkę lepszy - 3,47mln. dobre czasy , to ok 10mln netto rocznie. A za 4kwartał to Maxcom zarabialiał po 3-5 mln netto. (wiecej w 1 kwartał niż teraz w rok) miejmy nadzieję, że zdywerstfikowany biznes tj. napędy do rowerów, fotowoltaika, jakieś gadzety i trochę lepszy marketing (ostatnio w Polsacie okazje był fajnie zareklamowany model Maxcomu) dadzą w końcu dobre zarobki jak z lat ubiegłych , a wtedy spólka zostanie zauważona. 1 i 2 kwartał sporo nam powie czy spółka wyrwie się z marazmu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MAXCOM 0,00% 12,80 2021-09-16 16:37:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.