Będzie info i bardzo duży wzrost, wiem że niewiele sesji już zostalo, ale prezenty pod choinkę będą obfite nie chcesz nie kupuj, masz akcje sprzedaj Twój problem:) Przypomnę się na koniec roku po Infie i wzrostach lub zamilkniesz na zawsze od stycznia jak pisałem. Jakby jakimś cudem nie było infa i nie urosło w grudniu to trudno ja mam czas poczekam i kolejny rok i kol jny tyle ile będzie trzeba, może uzbieram w tym czasie pół mln akcji. Im więcej cena tym lepiej kiedyś będą tu złotówki i obroty w milionach zł na sesje bynajmniej na krótko jak to było na Columbus, Novavis i innych balonach i to będzie okazja do wywalenia po 1000%wzrostach i na to czekam, a póki co jest okres zbierania akcj i po tanio i i wyczekiwania kolejnych umów i dalszych wzrostów.
SW Mikołaj Inwestor:D