wyniki że hoho, czekam na ruch tzw. rynku. Dywidenda, rosnące zyski jak długo možna to igno. Myślę, že może być wystrzał, choć dopiero 2q potwierdzi tentendencję poprawy wyników.
No i teraz najważniejsze, czy ktoś wychodził, czy akumulował znając to i owo.