A ja wiem czy złapiemy czy nie złapiemy.
Powoli i mnie to wszystko irytuje,
Wojas ma we wszystkich galeriach handlowych swoje sklepy a Protektor nadal w starych obskurnych budynkach na obrzeżach miast.
Szału ni ma.
Gonią powoli wszystkie swoje spółki.
Jedyna nadzieja w tym że ktoś ich wreszcie przejmie bo buty choć drogie to bardzo dobre
i wytrzymałe.
Ps. kozaczek masz faceta?
gdzie mieszkasz?
Wyślij mi jakieś foto to może się stykniemy:-))
Pozdro