Dnia 2026-06-24 o godz. 10:04 ~Zeklem napisał(a):
> Dobra decyzja, tyle gier na jesieni w tym GTA 6 i Wolverine. Nie mieliby szans. Boli ale ktoś tam wyjątkowo mądry siedzi
Pierwszy kwartal to najgorszy czas na premiery gry. Do tego po jesiennych premierach.
Stawiam, ze beda przekladac na 2Q