Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,40 zł , zmiana od tamtej pory: -94,37%

Re: Succubus 15 dni + 121 14 dni + 103. 2:0 dla Succubusa

Zgłoś do moderatora
Porównaj sobie średnie peaki prologu za ostatnie 5 miesięcy przed premierą gry:
1. Prison - 597, 205, 202, 104, 103 (śr. 242).
https://steamdb.info/app/1431610/graphs/
2. GSS - 269, 226, 94, 125, 125 (śr. 168).
https://steamdb.info/app/1528080/graphs/
3. Succubus - 28, 28, 31, 50, 54 (śr. 38).
https://steamdb.info/app/1344350/graphs/
Filmiki z rozgrywką youtuberów przed premierą gry:
1. Prison - 6,87 mln
https://www.youtube.com/watch?v=YpOiKJ7ebmo&t=1073s
2. GSS - 1,29 mln tyle miał ten filmik przed premierą. Dopiero po wydaniu gry doszły inne z większą widocznością.
https://www.youtube.com/watch?v=fQLnhSN1FCk&t=40s
3. Succubus - 374k tyle miał przed premierą.
https://www.youtube.com/watch?v=rOqzoOSnLlc&t=8s
Ilość pobrań prologu Prisona - 665k (trzy tygodnie przed premierą pełnej wersji gry, prolog wydany 20.05) vs GSS - 362k (prolog wydany 28.04), o Succubusie nie wspominając.
Wymieniać tak można dalej (Prison liderem Steamlikes, GSS i Succubus przed premierą nigdy nie były w top 10).
Z Succubusem było trochę myslenie życzeniowe. Chciało się aby to był sukces (też byłem w tej grupie), ale ryzyko jednak było znacznie wyższe głównie z uwagi na tematykę gry. Tutaj jest zupełnie inaczej - to SYMULATOR.
Nie wiem czy gra pójdzie drogą HF i GSS, ale są ku temu przesłanki. Gwarancji sukcesu nie ma oczywiście nigdy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BKDGAMES 2,56% 1,60 2025-10-10 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.