Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,06 zł , zmiana od tamtej pory: -44,34%

Re: Straszaki

Zgłoś do moderatora
Po części się zgadzam ale nie bierzesz pod uwagę że przy tak dużym zaangażowaniu w akcje największych akcjonariuszy może nie chodzić o to żeby cześć z tej puli sprzedać po tej cenie a wręcz odwrotnie skupić. Takie nie sprzedawanie akcji jak się tak ogromne pakiety może oczywiście świadczyć o chęci sprzedaży drożej ale oni nie sprzedawali nawet jak było po 3-4 a nawet więcej. Wiec ile ma być ??? To może też oznaczać że chcą wszystko skupić i na przykład wyjść z GPW. Oczywiście resztki by były skupowane szacuje po 4-5 bo tak zawsze jest przy wyjściu ale dużo łyknęli by tanio wiec może to to. Ale oczywiście to tylko spekulacje ale poparte obserwacjami na innych spółkach co potem wyszły.... Mnie wszystko jedno bo czy tak czy tak zarobek będzie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TERMOREX -1,67% 0,59 2023-03-23 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.