Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,06 zł , zmiana od tamtej pory: -44,34%

Re: Straszaki

Zgłoś do moderatora
Nikt nie chce sprzedać po 1 a tak jak wcześniej się działo duże zlecenia sprzedaży uciekają na wyższy kurs.
Ja przewiduje stały scenariusz na tej spółce czyli jeszcze górka, spokój chyba że..........my mali nie wiemy czegoś co wiedzą duzi i po jeszcze górce będzie info jakieś znowu górka i na tej górce będą sprzedawać ci co mieli info. hehehe
Tak na tej spółce jest od lat i tak się zarabia. Łatwo na niej zarobić bo znakomita większość akcji jest w rękach jednych ludzi którzy nie sprzedają z jakiegoś powodu wcale akcji. Na zdrowy rozsądek nie sprzedają bo chcą sprzedać drożej i oczywiście ja to rozumiem takie ich prawo jak wszystkich akcjonariuszy. hehehe

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TERMOREX -1,67% 0,59 2023-03-23 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.