A widziales ze rata jest jakies 30 procent wyzsza od normalnej. I jak myslisz te 30 procent kto bierze jak nie bank? Te rozwiazania sa juz w pko i to przed zmiana stop dawno i jakos nik z tego nie korzysta. Wiec daj se spokoj fusie z naganianiem na spadki