Teraz coraz bardzeij mi sie wydaje ze sternik to animator, a zbieznosc duzego wzrostu obrotow na karkosikach z odpalem TFOne to przypadek. Pierwsze oczywiscie moze znaczyc ze Karko wchodzi w TFOne, ale animator moze niezalenie robic swoja robote, a w tym wypadku pojedziemy i na wk, bo pewnie tam animator mialby zamiar wyciagnac. Jak ubije powyzej 4 zl nowe dno, to zrobilby kolejny strzal w gore.