ja sie przyznaję do błędu.Może nie naganiałem ,ale pisałem ,że czeka nas poważniejsza korekta na szerokim, co raczej nastąpi dość szybko, a jak wiemy BRS i IPX idą podobnie jak szeroki. Teraz jest pytanie. IPX stracił dziś to co wypracował. Na wykresie pojawiła się świeca jakiej jeszcze chyba nie było na (bardzo długi górny cień)...teraz albo BRS pójdzie w ślady IPX ,albo odwrotnie. Jak jutro Europa będzie na mniej więcej zero...będzie to oznaczać,że już raczej nie wystrzelimy do góry.....zobaczymy. Nie ma co wróżyć na samych szczytach...