obserwowałem dzisiejszą sesję. Jak pojawiło się na kupnie np po 2.82 więcej jak 20 tys ktoś walił 20 tys (sypał) później na 2.80 było to samo i tak kilka razy. Ewidentne pozbywanie sie papierka. Nie jestem złą wróżką, ale martwi mnie takie zachowanie, bo muszę przyznac, mam trochę tego papierka, a tu nic nie rośnie. Na szerokim rynku lada dzień korekta to i my zanurkujemy.