Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: startujemy?

Zgłoś do moderatora
Wlasnie tak. Wiekszosc firm z NC i ich prezie traktuja nas jak przyglupow i dawcow kasy, aby mogli nas pozniej wyd.... z kasy

Jeden prezio z NC zaraz po debiucie kupil sobie Porshe i wpisal je sobie jako pasywa spolki. Kpina.

Ja traktuje ich i tak samo jak oni mnie.

Menda za mende, oko za oko, zab za zab. Kto kogo zdazy wyd.... z kasy ?

PS. Zaczeli powoli na NC robic porzadek z tymi preziami-mendami, ale uplynie pare lat za nim sie NC odpluskwi.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLANETINN 0,00% 0,06 2019-04-30 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.