Spójrz na zlecenia po prawej - ja widzę na podaży pustkę. I po prawej są realne akcje.
Z lewej to tylko gotówka i ilość jaką ktoś jest chętny kupić.
To jest prawdziwa lekcja giełdy dla początkujących.
Trzeba umieć wyciągać wnioski z tego co widzicie na ekranie.
Jak ktoś widzi tylko jeden wiersz zleceń, to ma gorzej.
Ja mam więcej zleceń w arkuszu na podglądzie i widzę jak akcje są przerzucane.
Teraz trzeba kupować i mieć twarde jaja aby nie sprzedać.
Spekuła zrobi wszystko, aby od drobnych wyciągnąć tanie akcje.