tylko kolego sąąd miałby mieć tansze akcje jak tanszych jeszcze nie było. Dzieja sie tu dziwne rzeczy ale o ubieraniu jak moze byc mowa skoro nie ma nikt akcji tańszych niż są teraz? Spekuła musi podjąc decyzje kiedy się obkupuje w akcje zeby potem wywindować. Wg mnie wlasnie to teraz moe miec miejsce. Bo kto miałby sypać i akcjami kupionymi za ile?