Ja bym się tak nie podniecał tymi wynikami jak Panowie . Ceny stali się stabilizują , ale wiadomo na dużo wyższych poziomach niż rok temu . Dużych przyrostów wyników kwartalnych już nie będzie z powodu jak wyżej napisałem . Natomiast dobre wyniki na pewno będą bo wszystko odbywa się już na wyższych poziomach cenowych . Obecna cena akcji jest jeszcze bardzo niska patrząc na wskażniki giełdowe . Inwestorzy zobaczyli duże wzrosty ceny akcji w ostatnim półroczu i w tej chwili jakby zaczęli spółkę omijać , bo tak na ogół bywa . Ale na rynku stali powstają obecnie fortuny /duże zyski /, więc czemu w firmę Bowim nie inwestować , to chyba logiczne .