Dnia 2021-11-22 o godz. 15:43 fif_111 napisał(a):
> PS sprzedaj już ten domdev. nie wierz temu pajacowi z tytułem profesora ;)
Profesor purk z tyłka? xD Akurat jego postami się nigdy nie kierowałem :)
W takiej cenie nie sprzedam DomDev. Owszem, wiszę na haku po ostatnich spadkach, ale nie mam tam jakiegoś dużego pakietu, więc wytrwam nawet kilkanaście miesięcy jeśli będzie trzeba; spółka ma zbyt potężne fundamenty.