No i bardzo dobrze robisz.
A co do tegorocznych prognoz to radze popatrzec na Fast Finance. Tam bylo dosc znaczne ich podwyzszenie i co sie stalo? Papier stoi w miejscu, nawet z lekka tendecja spadkowa. Czasem takie informacje sa juz wliczone w wycene...
Nie mowie, ze na SSI nie bedzie wzrostu, ale radze spokoj do czasu az splyna duzo lepsze informacje. Szansa ku temu jest duza.