Chociaz, ze nie inwestowali duzych pieniedzy w spolke informatyczna to moze nawet i lepiej. Na rynku konkurencja jest duza. Mysle, ze to nie domena ssi, wiec to akurat oceniam dobrze.
SSI przydaliby sie chyba tez specjalisci od informatyki bezposrednio do ich systemow, wiec ok...