mam mały pakiet więc nie ma co się podniecać albo bezie parę groszy ale te parę groszy straty - te akcje stanowią 5% mojego portfela wiedz uważam ze czasami błędy inwestycyjne się zdarzają więc poczekam może się coś z tego urodzi a urosło mi dużo od momentu zakupu