Wedlug mojego rozumowania (dosc dlugiego starzem) mysle ze dla ludzi ta cena jest tania i dlatego chca kupowac. Nie zastanawia Cie to ze wczoraj poszlo tyle akcji a twardy akcjonariat trzyma dalej? Moze oni widza cos czego ty nie widzisz? Bo ak by chcieli sprzedawac to dzisiaj by stalo na zleceniach ponad 1mln akcji Nie daje Ci oto nic do myslenia? To jest oczywiscie tylko moje przemyslenie i nie kieruj sie nim :P