Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,90 zł , zmiana od tamtej pory: 35,68%

Re: Sprzedaż w skupie własnym

Zgłoś do moderatora
"W ostatniej operacji przebitka 35PLN/20PLN była już wystarczająco duża żeby mogli się tym zainteresować mali, ale czas na reakcję był minimalny. Decyzja zarządu w piątek, Komunikat ESPI o 17:26, a skup od poniedziałku do środy. Jeśli ktoś nie przeczytał ESPI w tym krótkim czasie, to nic nie mógł zrobić. No sorry, ale jako mały akcjonariusz nie czytam ESPI wszystkich spółek codziennie."

zaspałeś i tyle - 5dni na reakcje. 5 DNI.

nikt Ci nie karze przeglądac ESPI każdej spółki.... a jedynie tej co masz w portfelu.
najwidoczniej Twój pakiet jest tak mały ze miałeś to gdzieś. No trudno. Większośc uczestnikow rynku jednak obserwuje.

Za pierwszym razem zrobili tak, że na decyzje było znacznie wiecej czasu i to zostało równiez na tym forum uznane powszechnie jako błąd gdyż krótkoterminowo podbiło kurs.

nie becz a następnym razem się orientuj. Nie podoba Ci się polityka firmy? to sprzedaj akcje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ACTION -0,18% 27,00 2025-09-09 11:27:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.