Dnia 2013-03-02 o godz. 09:57 ~działka napisał(a):
\ile razy ja miałem
> rację
buraku
hahaha .
ile razy miałeś rację?:)
ty patrz ile zarobiłeś:))))
ja wiem co robię .
zabardzo przejmiujesz się tym co tusię wypisuje.
pamiętaj przygłupie ,że to co ja tu pisze to jeden wielki h.uj :)))))))))))