Ty oczywiście zarabiasz na wszystkim czego się dotkniesz !? nigdy nie dałeś dupy ( i nie tylko.... w interesach !!! ). jesteś guru , najlepszy, wszystko wiedzący , zatroskany o nasze pieniądze dzięki ci za to bosiku , najlepiej by było jakbyś wypier...... z tego forum.