Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,40 zł , zmiana od tamtej pory: -18,46%

Re: Sprzedali, 140mln Euro wpada do kasy

Zgłoś do moderatora

APEL! Piszę to pod każdym postem, musicie o tym wiedzieć. Na spółce Comeco co jakiś czas robią podbitki żeby upychać papier.Niedawno doszło do takiej podbitki i upchneli dużo teraz już kurs spadł do bazy dużo ludzi straciło. W przyszłym roku może dojść do większej podbitki,ponieważ pojawił się akcjonariusz, na dzień dzisiejszy ma ponad 60% do wysypania.Mój apel to nie kupujcie tegotworu szkoda pieniędzy na takie bezwartościowe akcje. Ntcapital jest przykładem a hurtimex to samo zrobią za jakiś czas, będą generować miliony obrotów aludzie będą się nabierać.Na forum Comeco nikt nie słuchał wszyscy popłynęli:(

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAVATINA 2,05% 17,45 2023-06-09 16:48:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.