Dnia 2025-01-13 o godz. 14:20 ~Marianek napisał(a):
> Najpierw w styczniu sprzedałem z zyskiem i dziś wszystko odkupiłem i sprzedalem ze stratą. Jakaś masakra :(
super znalazl sie ktos kto kupil akcje ktore ty sprzedales,a tak na przyszlosc nie jest wymagane podpisanie listy obenosci na watku xtb