Dorównać do ciebie wpisssdu jest nieosiągalne.
ty 1stein, zakar, difihuho nie musisz udawać jak nim jesteś :-))))))))))))))))))
A sam możesz jak każdy forumowicz, który to przeczytał, wejść na forum Fintech i poczytać te. Masz tyle czasu na spamowanie różnych forum, naganiania na "3 zł niebawem", "w marcu co najmniej 2 zł" i tak długo można byłoby te twoje "niewinne bajki" wymieniać, a brakuje tobie czasu żeby kilka wątków z Fintech otworzyć???