1stein, zakar, difihuho, wpisssdu itp. yak jak na peronie zostali na Euco i Mili, bo wg twojego nagonu miało byc tam 5 zł.
Jak na Satis 3 zł niebawem sanisław, jasio, wpisssdu. Czy myle sie difihuho??? :-))))))))))
Jak na GNB w przeddzień wykluczenia wg ciebie leszcze sprzedawali :-))))))))))))))
Wymieniać dalej ???
Jada po tobie difihuho Fintech :-)))))))))))))))))
A jk walili w ciebie na Adiuvo :-)))))))))))))))
To kiedy co najmniej 2 zł na Adiuvo nagonie difihuho??? :-)))))))))))))))))))