Na forum wszyscy jesteście w pisaniu mocni jak zawsze.
Ciekawe czy ktoś się znajdzie na Walnym z "jajami" i pier............ pięścią w stół i powie dość już ku.... tego kręcenia i oszukiwania akcjonariuszy czy znów będziecie siedzieć jak zawsze cicho jak trusie i przytakiwać na wszystko.
Pożyjemy zobaczymy jaki będzie efekt czy się zjednoczymy czy dalej będziemy w gów... po uszy z akcjami siedzieć i stękać