I to są konkrety i działanie, a nie bezproduktywne przelewanie wody z wiadra do wiadra jak fontanna ...
Ja swego czasu pisałem do nich, czy planują po wyjaśnieniu sprawy z ugodą ogłoszenie jakiejś strategii na następne lata, nie doczekałem się odpowiedzi, ale może te spotkanie będzie nową jaskółką poprawy transparentności i poprawy komunikacji z akcjonariuszami spółki ...