Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  47,22 zł , zmiana od tamtej pory: -4,89%

Re: Sposob na sypacza

Zgłoś do moderatora
Węgiel koksowy ponownie znalazl się na zaktualizowanej liście surowców krytycznych dla rozwoju UE. Surowiec nie powinny objąć także restrykcje związane z emisją metanu. Produkcja realizowana przez JSW jest zbyt ważna dla transformacji energetycznej, szczególnie w realiach narastających trudności logistycznych w ujęciu globalnym i obejmowania Rosji kolejnymi sankcjami. Własne zasoby kluczowego komponentu do produkcji stali stają się jednym z warunków powodzenia szybszego wdrażania OZE.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW 5,30% 44,91 2023-12-08 17:01:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.