Brastera ktos chce hehehehehe?Dobre.To czemu moze pomarzyc o takich umowach jak Infoscan na 7 rynkach zagranicznych z 8 mln przychodu z jednej umowy?No jakos ktos to chce i to w duzych ilosciach o czym braster moze pomarzyc.Spadajacy glut?Mocne slowa jak na brasterowca ktorego kurs spadl z 26 zl na 80 groszy a po 20 z w emisji ubrane pol rynku i wisza na haku jak prosiaki w rzeźni.Infoscan to przy brasterze drukarni akcji istna perła.